Yönetim Kurulu

Dr.İlker MET

Yönetim Kurulu Başkanı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden birincilikle mezun olarak aynı fakültede 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. Met, ayrıca Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümü'nde ikinci yüksek lisansını yaptı. Doktora eğitimini ise Teknoloji Yönetimi alanında Kara Harp Okulu'nda birincilikle tamamladı. Meslek hayatına Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde 1996 yılında başladı. 2000 yılında Uzman Yardımcısı olarak Ziraat Bankasında göreve başlayan Met, Uzman, Yönetmen, Proje Yönetimi Müdürü ve Bölüm Başkanı olarak çalıştı. Mayıs 2015-Aralık 2019 tarihleri arasında Kurumsal Mimari Grup Başkanı olarak çalışan Met, Aralık 2019 tarihinden itibaren İnsan Kaynakları Grup Başkanı olarak görevini yürütmektedir.

Levent MARMARALI

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1978 yılında Balıkesir’de doğdu. 1999 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 1999 yılında proje firmalarında çalışarak başladı. 2000 yılında Ziraat Bankasında Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayarak sırasıyla Uzman, Yönetmen ve Yönetici ve İnşaat Yönetimi Bölüm Başkanı görevlerinde de bulunan Levent Marmaralı, Ziraat Bankası Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Peyami Ömer ÖZDİLEK

Yönetim Kurulu Üyesi-Genel Müdür

1972 yılında İstanbul’da doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. 1996 yılı Ocak ayında Müfettiş Yardımcısı olarak Ziraat Bankası’nda göreve başlayıp, teftiş kadrosunun çeşitli kademelerinde çalıştıktan sonra sırasıyla Londra Şubesi Bölüm Müdürü, Londra Şubesi Müdürü, Gayrettepe Şubesi Müdürü, İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve Finansal Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2018 yılı Ekim ayından itibaren Ziraat Bankası İç Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Özdilek, 04.12.2019 tarihinden bu yana Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ de Genel Müdür olarak çalışmaktadır.

Yunus SÖNMEZ

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Yunus Sönmez 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğrenimini Bursa’da, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2001 yılında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden yüksek lisans derecesini almıştır. Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliği’nde uluslararası ilişkiler koordinatörü ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri veren bir özel sektör kuruluşunda finans koordinatörü olarak çalışmıştır. 2012 yılında Johns Hopkins Üniversitesi’nden ikinci yüksek lisans derecesini almıştır. Yurtdışında bulunduğu sürede Dünya Bankası’nda kısa süreli danışmanlık da yapan Sönmez, 2013 yılında Türkiye’ye dönerek bir sivil toplum kuruluşunun Ankara temsilciliğini üstlenmiştir. Daha önce Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. ve Ziraat Sigorta A.Ş.’ de de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. İ.İ.T.Gençlik Formu'nda Genel Direktör olarak görev yapan Yunus Sönmez evli ve iki çocuk babasıdır.

Mustafa Hilmi ÇELİK

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1975 yılında Van’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Yükseköğrenimini Gaziantep Üniversitesi’nde lisans, Kırıkkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümleri’nde yüksek lisans yaparak tamamladı ve 1998 yılında İnşaat Yüksek Mühendisi oldu. Halen doktora tez çalışmaları devam etmektedir. Askerlik vazifesini Yedek Subay olarak İnşaat Emlak Daire Başkanlığı’nda yaptı. 1998 yılından itibaren Ankara’da çeşitli projelerde Şantiye Şefliği, Proje Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ardından Proje Tasarımı, Yapı Denetim, Yapı Malzemeleri İmalatı ve Taahhüt alanlarında faaliyetlerde bulundu. Halen bir enerji firmasında koordinatörlük yapmaktadır. Mesleki vakıf ve dernek üyelikleri bulunan Çelik, sosyal proje etkinliklerine katılmaktadır.